CJ-Optik Flexion Twin už v predaji

Dlhoočakávaný stomatologický mikroskop CJ-Optik Flexion Twin UŽ V PREDAJI!

Široké spektrum možností nájdete teraz ukryté v jednom kompletnom systéme vďaka mikroskopu Flexion Twin, ktorý premení množstvo doplnkov a možností do jedného, dokonalého celku! Už nie je potrebné hľadať žiadne ďalšie možnosti. Rovnako ako v prípade oceneného modelu „Flexion Advanced“, všetko nevyhnutné príslušenstvo je súčasťou cenovo dostupného balíka.

 

Flexion ďalšej generácie! Vyberte si z viacerých režimov osvetlenia a filtrov… všetko podľa potreby, všetko na dosah.

Fluorescenčný mód

Mikroskop CJ-Optik Flexion Twin je vybavený filtrom s vlnovou dĺžkou 405nm, ktorá umožňuje zvýšiť viditeľnosť výplňových materiálov, povlaku, zubého kameňa a zubného kazu.

Stomatológ môže rýchlo a jednoducho prepínať medzi dvoma typy osvetlenia. Integrované nastavenie veľkosti osvetleného pracovného poľa chráni pacienta pred nežiaducim osvetlením. Počas odstraňovania zubného kazu spôsobuje UV svetlo fluorescenciu porfyrinov vo vnútri baktérií zubného kazu na oranžovo / červeno a zdravého zubu na zeleno. UV svetlo zároveň sfarbuje výplňové materiály, ako sú kompozity, cementy a pod. inak ako sfarbuje zdravú štruktúru zubov. Umožňuje tak následne minimalizovať odstraňovanie zdravých častí zuba a šetrí čas lekára a pacienta počas zákroku.

 

AntiGlare mód

AntiGlare, čiže mód bez nežiaducich odleskov, uľahčuje elimináciu odlesku na zube spôsobeného svetlom a umožňuje dokonale vidieť štruktúru zuba. Zároveň prispieva k lepšej komunikácii s laboratóriom a technikmi.

 

 

Mód pre kompozity

Nový kompozitný filter znižuje čas na tvorbu výplne. Viac prirodzene teplej bielej farby. Nestráca sa hĺbka ostrosti obrazu, zlepšenie modelácie kompozitu

Oranžový filter zabraňuje vytvrdzovaniu kompozitu pri príprave výplní / adhezív.

Zelený filter zlepšuje viditeľnosť krvi v prípade chirurgických zákrokov

 

MonoGlobe – ľahký pohyb balančného systému.

 

HD-Imaging port - optimalizovaný pre najnovšie fotoaparáty so senzormi APS-C a FullFrame a smartfóny s integrovaným trvalým napájaním elektrickej energie

 

Mikroskop CJ-Optik Flexion TWIN je dostupný v 2 verziách:

  • CJ-Optik Flexion Twin White
  • CJ-Optik Flexion Twin Blue.

Popis výbavy jednotlivých verzií CJ-Optik Flexion TWIN.

 

Pre bližšie informácie o stomatologickom mikroskope CJ-Optik Flexion Twin a pre zaslanie cenovej ponuky s uvádzacou cenou neváhajte kontaktovať nášho špecialistu na prístroje a zariadenia na mailovej adrese cirjak@dentonet.sk alebo telefonicky +421 901 771 731.

Veľmi ochotne pre Vás vypracujeme aj individuálnu cenovú ponuku podľa Vami požadovanej technickej špecifikácie.

 

 

 

Na stiahnutie
Nájdete v eshope

Stomatologický mikroskop CJ-Optik Flexion Twin

Cena na vyžiadanie
OBJ. ČÍSLO: 102-000-001