Stomatologické lupy Zeiss, Swarovski a starMed

V stomatológii sú detaily kľúčovým faktorom pre presnú diagnostiku a liečbu. V tomto článku sa pozrieme na špičkovú optiku Zeiss, Swarowski a starMed, ktorá sa používa pre stomatologické lupy s dôrazom na výnimočnosť a kvalitu.

Záruka kvality

Značky Zeiss a Swarovski sú medzinárodne uznávanými lídrami vo výrobe optiky. Ich produkty sú známe pre svoju excelentnú kvalitu a presnosť. S týmito optikami máte záruku, že vaše nové lupy budú na najvyššej úrovni a využijete ich dlhodobo.

Výroba v Nemecku: Tradícia a precíznosť

Lupy s optikou Zeiss, Swarovski  a starMed sú vyrábané priamo v Nemecku, krajine známej pre svoju precíznosť a technické know-how. Táto tradícia sa prejavuje vo výrobnom procese a konečnom produkte, ktorý vám prinesie potrebnú spoľahlivosť.

Lupy na mieru od starMed v spolupráci so Swarovski

Spoločnosť starMed ponúka možnosť vytvoriť stomatologické lupy Swarovski a starMed na mieru. Toto tzv. TTL (Through-The-Lens) riešenie používa špeciálne zameranie klienta, čo zabezpečuje maximálny komfort práce s lupami. Každý pár je vytvorený s ohľadom na individuálne potreby zubára či dentálnej hygieničky.

Personalizácia so starMed

Ak chcete svojim lupám dodať osobný šmrnc, starMed vám umožňujú doplniť gravírovanie na nožičku rámu a ochranného boxu podľa vašich prianí. Vaše lupy budú odrážať vašu osobnosť a osobnú značku. Stomatologické lupy od starMed sú dostupné s ultraľahkým a flexibilným titánovým rámom. Tieto rámy sú k dispozícii v troch rôznych farbách, čo vám umožňuje vybrať si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám.

Zlepšenie výsledkov práce a ergonómie

Stomatologické lupy vám umožnia výrazne zlepšiť výsledky vašej práce. S presným zväčšením môžete identifikovať aj tie najmenšie detaily, čo vedie k šetrnejšiemu a efektívnejšiemu ošetreniu či dentálnej hygiene, napríklad pri odstraňovaní zubného kameňa. Vďaka nim sa  nielenže zlepší diagnostika, ale aj ergonómia práce. Pomáhajú šetriť chrbticu a podporujú lepšie držanie tela. To znamená menej fyzickej námahy a väčší komfort počas dlhých pracovných hodín.

 

So stomatologickými lupami Zeiss, Swarowski a starMed získate záruku kvality, personalizácie a špičkového výkonu. Investícia do týchto produktov nie je len investíciou do vášho pracovného nástroja, ale aj do kvality liečby, ktorú poskytujete svojim pacientom.

 

POZRITE SI CELÚ PONUKU TU

Nájdete v eshope

Macro Line 2.5x 400mm starMed

Macro Line 2.5x 400mm starMed new doprava zadarmo
1 920,00 €
OBJ. ČÍSLO: 0040-25

Stomatologické lupy Carl Zeiss EyeMag Smart

Stomatologické lupy Carl Zeiss EyeMag Smart doprava zadarmo
1 992,00 €
OBJ. ČÍSLO: EYEMAG_SMART

Stomatologické lupy starVision HD 3.5x starMed

Stomatologické lupy starVision HD 3.5x starMed doprava zadarmo
2 050,00 €
OBJ. ČÍSLO: 130-001

Stomatologické lupy Swarovski iMag HD 6.0 FLIP-UP

Stomatologické lupy Swarovski iMag HD 6.0 FLIP-UP doprava zadarmo
2 760,00 €
OBJ. ČÍSLO: IMAG6.0UP

Stomatologické lupy Swarovski iMag HD 6.0 TTL

Stomatologické lupy Swarovski iMag HD 6.0 TTL new doprava zadarmo
2 880,00 €
OBJ. ČÍSLO: IMAG6.0HD

Videokamera starCam full HD starMed

Videokamera starCam full HD starMed doprava zadarmo
3 890,00 €
OBJ. ČÍSLO: 2016-00-001