Stomatologické súpravy a stoličky DKL

Moderné stomatologické súpravy, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho klienta - nemecká spoločnosť DKL CHAIRS GmbH ponúka unikátnu synergiu najmodernejších prvkov kvalitnej a spoľahlivej technológie a funkčného ergonomického dizajnu. Neobvyklý dizajn stomatologických súprav DKL nie je ich jedinou prednosťou. Používané materiály reflektujú na náročné hygienické požiadavky stomatologickej praxe a prinášajú vysoký stupeň hygieny ako takej. A dokonca aj po dlhých rokoch intenzívneho používania si zachovávajú svoj príjemný vzhľad hladké povrchy z nehrdzavejúcej ocele a teplom dezinfikovateľné držiaky nástrojov. Odolnosť súprav voči chemickému a zároveň mechanickému namáhaniu spolu s účinnými čistiacimi a dezinfekčnými systémami zabezpečuje stálu kvalitu, hygienu a estetiku. Nehrdzavejúca oceľ prispieva k trvalému znižovaniu rizika infekcie u pacientov a personálu.

Produktová rada L1

Súpravy produktovej rady L1 majú elegantný a nadčasový dizajn. Zaujmú svojou jednoduchou technológiou a ľahkým ovládaním, čo významne prispieva k zvýšeniu efektivity práce. Precízne prevedenie a najvyššia kvalita zaručujú maximálnu prevádzkovú bezpečnosť. Cena na vyžiadanie.

Produktová rada D1

D1-EP s posuvnou platformou pre doktorský stolík je bezpochyby jednou z najkompaktnejších stomatologických súprav. Kreslo tejto produktovej rady D1-EP s nadčasovým dizajnom uspokojí aj toho najnáročnejšieho klienta a poskytuje pohodlné a ľahko ovládateľné pracovisko pre hladký a ergonomický pracovný postup ako pre lekára, tak pre asistentku. Kreslo zaujme svojou prepracovanou technológiou, pričom všetky funkcie sú ľahko ovládateľné, čo umožňuje dosahovať efektívne výsledky práce. Zároveň ponúka veľkorysý priestor na nohy pre stomatológa. Presné vyhotovenie a najvyššia kvalita zaručujú maximálnu prevádzkovú bezpečnosť. Komfortné čalúnenie, ktoré je k dispozícii v mnohých farbách, umožňuje pacientovi ležať v uvoľnenej polohe aj počas dlhších procedúr. Cena na vyžiadanie.

D1_EP Doktorský stolík

Doktorský stolík môže byť vybavený 6 nástrojmi, LED-mikromotormi s 100-40 000 otáčkami za minútu, turbínkou, piezoscalerom a funkčnou striekačkou. Elektromotor EM-12 L je malý, ale výkonný. Je vhodný na rekonštrukčné a protetické práce, ako aj na endodonciu a profylaxiu. Extrémne malý elektromotor je dokonalou synergiou ergonómie a výkonu. Endo-funkcia pre motor EM-12 L ponúka podporu pri práci na koreňových kanálikoch. Krútiaci moment a rýchlosť je možné ovládať prostredníctvom siedmich programov. Do doktorského stolíka môže byť integrovaný implantologický motor "ImplantMED" (až 70 N cm) a peristaltická pumpa.

D1_EP Asistentský stolík

Posuvný asistentský stolík uľahčuje tímovú prácu.

 

Doktorská / Asistenčná stolička DKL

Otočná stolička DKL je určená ako pre doktora tak aj pre asistentský personál. Ergonomické a pohodlné sedenie zabezpečuje chrbticu v ideálnej pozícii, tým prispieva k zlepšeniu koncentrácie. Opierku chrbta je možné rotovať a použiť aj ako opierku ruky. Rýchle nastavenie výšky podsedáka pre komfort pri práci.

Dostupné v dvoch variantoch nastaviteľnej výšky sedáka:

• 46 - 58 cm

• 54 - 73 cm

Možnosti čalúnenia: veľký výber rôznych koženiek

Priemer sedacej časti: 38 cm

Priemer pohyblivej základne: 60 cm

Cena na vyžiadanie.

Nájdete v eshope

Stomatologická súprava DKL D2 Astrum

Cena na vyžiadanie
OBJ. ČÍSLO: DKL D2 ASTRUM

Stomatologická súprava DKL D2 EC

Cena na vyžiadanie
OBJ. ČÍSLO: DKL D2 EC

Stomatologická súprava DKL D2-EP

Cena na vyžiadanie
OBJ. ČÍSLO: DKL D2-EP