STATIM 2000S G4

Autokláv Statim G4 2000

Cena tohto tovaru je len na vyžiadanie
Kód:
G4-152302
Rozmery: 49.5 x 41.5 x 15 cm
Kazeta (rozmery): 28 x 18 x 3.55 cm
Hmotnosť: 22 kg

Rýchlosť autoklávu STATIM G4 – 2000

Sterilizujte nástroje už za 8 minút, sterilizácia možná počas ošetrenia alebo medzi pacientmi
Znižuje investície do sád inštrumentov a násadcov

Statim G4 – 2000 Najnovšie technológie

Okamžité generovanie pary/ použije sa len malé množstvo vody potrebné pre cyklus
Odstránenie vzduchu zo sterilizačnej komory
Špeciálne kazety umožňujú rýchly ohrev a vychladnutie
Dri-TecC sušenie zvyškovým teplom, balené nástroje už za 10 minút (STATIM 2000G4)
Moderný farebný LCD dotykový display
Pripojenie k internetu, USB
Súlad s normu EN13060 pre sterilizáciu typu A a B

Potrebná destilovaná voda s vodivosťou maximálne 10 us/cm2
Výhody autoklávu STATIM G4 – 2000

Statim G4 2000 Vám ponúka zníženie času na sterilizáciu nástrojov vďaka čomu tak môžete využívať rovnaké nástroje počas ošetrenia alebo medzi pacientmi. Okrem toho disponuje patentovanou jemnou sterilizáciou, ktorá predlžuje živostnosť nástrojov.
Okamžité generovanie pary čo v praxi znamená úsporu energií a času potrebného na samotnú sterilizáciu nástrojov. Statim G4 2000 na rozdiel od svojich konkurentov neohrieva kompletný obsah nádoby, ale len potrebnú časť.
Odsávanie vzduchu – využitím patentovanej technológie PPPD horúca injektovaná para automaticky vytláča vzduch z komory.
Kazetový systém – vďaka použitím materiálom a tenkým stenám kazety umožňujú ultra rýchly ohrev a vychladnutie. V autokláve STATIM G4 2000 tak samotná sterilizácia prebieha rýchlejšie ako pri bežných autoklávoch. Tieto sterilizačné kazety je možné navyše jednoduchým praktickým spôsobom obmieňať.
Sušenie – Autokláv STATIM G4 2000 využíva technológiu Dri-tech, ktorá umožňuje rýchle sušenie balených aj nebalených nástrojov. Napríklad pri nebalených nástrojoch je čas potrebný na sušenie cca 2 min.
Normy – Autokláv STATIM G4 2000 splňuje normu EN 13060 a jej slovenský ekvivalent.

Aby ste mali dokonalý prehľad o zariadení a jednotlivých sterilizáciách nástrojov, autokláv STATIM G4 2000 obsahuje v štandardnom pripojenie na internet a dátovú jednotku. Máte tak k dispozícii indormácie o prevedených sterilizáciách nástrojov počas celej doby používania autoklávu. K dispozícii je aj port RS232 pre pripojenie autoklávu k tlačiarni.

Pripojenie na internet slúži na aktualizáciu softwéru, pripojenie k portálu kde sú uložené informácie o zariadení, história sterizácií. Naviac v prípade potreby je schopný odoslať správu technikovi o prípadnej poruche. Vyhodnotením zaslaných údajov je schopný zistiť o akú závadu ide, nutnosť náhradných dielov alebo ako sme už spomínali aktualizovať softwér autoklávu.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Dentonet s.r.o.
Viac informácií.