DKL L2 ECO AIR

DKL L2 ECO AIR

Cena tohto tovaru je len na vyžiadanie
Kód:
DKL L2 ECO AIR
S modelom stomatologickej súpravy L2-ECO-AIR sú nástroje poháňané jednoduchým systémom vzduchu. Môže byť vybavený prípojkou na 3-funkčnú striekačku voda / vzduch, prípojkou na pripojenie turbíny, air scalera alebo pieskovača.
S modelom L2-ECO-AIR je doktorský stolík umiestnený na otočnom ramene, ktoré môže byť umiestnené na strane lekára, alebo na strane asistenta. Tento koncept umožňuje ošetrenie bez pomoci asistenta.
Stomatologické súprav rady L1 majú elegantný a nadčasový dizajn. Tieto súpravy zaujmú jednoduchou technológiou a všetky ich funkcie sú ľahko ovládateľné, čo umožňuje ergonomickú prácu. Presné vyhotovenie a najvyššia kvalita zaručujú maximálnu efektivitu výkonu.

L2-ECO-AIR môže byť taktiež vybavený doktorským stolíkom na posuvnom vozíku alebo na otočnom ramene bez odsávacích hadíc.

Stomatologickú súpravu je možné vybaviť LED operačným svetlom s 2 intenzitami (8 000 - 50 000 luxov). Rukoväte svetla je možné odinštalovať, aby ich bolo možné sterilizovať. (doplnková výbava - zrkadlo) alebo pracovnou lampou D.light, ktorá zaujme svojim úsporným dizajnom. Je k dispozícii v stropnej verzii alebo ako súčasť stomatologickej súpravy. Obsahuje halogénovú žiarivku, pri ktorej je možné zvoliť dve úrovne intenzity. Voliteľne je zrkadlo. Intenzita svetla:> 24 000 LUX

Výrobca: DKL Nemecko

Najvyššia poloha kresla: 800 mm
Najnižšia poloha kresla: 570 mm

Stomatologické kreslo:
Elektromechanické, ergonomické, s možnosťou pracovať multifunkčne, ovládacie prvky pre nastavenie operadla, kryt z nerezovej ocele, ovládanie prostredníctvom joysticku alebo nožným pedálom, možnosť uloženia 5 polôh kresla, mäkké bezšvové čalúnenie, čalúnenie dostupné vo viac ako 70 farbách, systém proti preťaženiu kresla, Maximálne zaťaženie - do 140 kg.

Doktorský stolík osadený na otočnom ramene:
Integrované funkcie pre všetky nástroje, 3-funkčná striekačka, voliteľné 4 nástroje, pripojenie pre turbínu alebo vzduchový W&H mikromotor s LED s premenlivou rýchlosťou 5000 - 25000 ot / min, možnosť osadiť veľkú a malú odsávaciu hadicu.

Doplnková výbava:
Verzia operadla - krátka(štandardná)/dlhá
Ľavá lakťová opierka s čalúnením, pevná
Pravá lakťová opierka s čalúnením, pevná
Piezo W&H s LED s 3 funkciami: Normal, Endo, Paro
Systém destilovanej vody pre prístroje osadené na doktorskom stolíku (bez pľuvadlového bloku)
Možnosť osadenia externého pripojenia na vzduch až do 5,5 baru
Dürr CAS-1 sací systém kombinovaný s amalgámovým separátorom (bez čerpadla)
Dürr CS-1 sací systém bez separátora amalgámu (bez čerpadla)
Pľuvadlový ventil pre "mokrý sací systém" (bez čerpadla)
Nerezový adaptér pre namontovanie osvetlenia na ramene a pomocného stolíka na odkladanie tácok na ramene
LED operačné svetlo s 2 intenzitami (8 000 - 50 000 luxov)
D. light pracovná lampa, malá kompaktná, halogénová žiarivka, 2 intenzity osvetlenia (> 24 000 LUX)
Anatomická stolička pre lekára/asistenta s výškou sedu: 54 - 73 cm resp 46 - 58 cm