ErgoFinger Nadstavec veľkosť L–XL bal /50ks

ErgoFinger® HVE nadstavec veľkosť L – XL bal /50ks

106,00 € 88,33 € Cena bez DPH
Kód:
SKU 091
ErgoFinger® poskytuje nepretržité výkonné odsávanie aerosólu, zabraňuje krížovej kontaminácii, zlepšuje viditeľnosť a podporuje správnu ergonómiu práce a zároveň zlepšuje spokojnosť pacienta.
ErgoFinger® je dokonalým riešením na minimalizáciu fyzického stresu zubného lekára, dentálnej hygieničky... , pracujúcich bez asistenta.

Výkonná aerosólová kontrola.
ErgoFinger® s veľkosťou otvoru dýzy 11 mm znižuje kontamináciu aerosólom a účinne odstraňuje tekutiny a nečistoty pri práci bez asistencie.
Štúdie ukazujú, že ErgoFinger s veľkosťou otvoru dýzy aspoň 8 mm odstraňuje 90 – 98 % aerosólov z miesta práce, čím sa znižuje riziko krížovej kontaminácie.*
ErgoFinger® má dýzu otočnú o 360°, ktorá umožňuje presné nasmerovanie sacej sily smerom k pracovnej oblasti, tak aby zachytila tekutinu, aerosól priamo zo zdroja.
Nastaviteľnosť dĺžky. Prvýkrát vôbec.
Vďaka variabilnej dĺžke dýzy sú ošetrenia jednoduchšie v akejkoľvek oblasti ústnej dutiny, vďaka čomu sú všetky výkony prirodzene efektívnejšie a presnejšie.
Napríklad pri práci na zadných zuboch možno dĺžku predĺžiť, aby ste dosiahli hlbšie oblasti; pri práci na predných zuboch možno použiť kratšiu polohu. ErgoFinger® HVE so svojimi vzduchovými otvormi zaisťuje nepretržité prúdenie vzduchu, čím znižuje aspiráciu sliznice a riziko spätného prúdenia.

Simultánne sanie a odraz pre nepriame videnie.
ErgoFinger® možno použiť spolu so zrkadlom na nepriame videnie, stiahnutie a presmerovanie svetla na tie miesta, kde je to potrebné.

Vďaka možnosti držať ErgoFinger® hneď vedľa pracovného konca nástroja vám poskytuje flexibilitu pri odsávaní.
K produktu odporúčame