AQUACARE TWIN

AQUACARE TWIN

3 270,00 € 2 725,00 € Cena bez DPH
Kód:
I/MAC8502F
AquaCare Twin

Revolučný pieskovač založený na technológii Air-Abrasion, ktorý využíva prúd vzduchu, špeciálne abrazívne prášky a tekutinu. Kombinácia 2 komôr a 2 násadcov ponúka veľmi pohodlné použitie bez nutnosti meniť piesky počas ošetrenia. Zároveň vďaka širokému spektrum dostupných pieskov je možné využiť zariadenie vo všetkých oblastiach stomatológie ako je záchovná stomatológia, pedostomatológia, ortodoncia, endodoncia. Produkt pracuje s pohodlným, ľahko použiteľným systémom farebne odlíšiteľných kaziet, ktorý výrazne uľahčuje prácu v ambulancii. Bonusom je aj vyvážená rukoväť s tenkými líniami, ktorá je plne autoklávovateľná.

Ide o tzv. bezkontaktnú stomatológiu, nakoľko AquaCare nie je v priamom kontakte so zubom, čím eliminuje riziko štiepenia a prasknutia. Pracuje v 2 režimoch: Air-Abrasion a Air-Polishing. Technológia Air-Abrasion umožňuje vskutku minimálne invazívnu terapiu, s minimálnou potrebou anestetík a v kombinácii s nízkymi vibráciami, bez produkcie tepla a hluku má za dôsledok zníženiu nepríjemného pocitu u pacienta.

Okrem šetrnej preparácie kavít, je možné tiež upraviť fisúry zubov, pripraviť plochy na bonding, kde významne zvyšuje priľnavosť, očistiť a odstrániť zvyšky cementu z koruniek a mostíkov. Využitie AquaCare je neuveriteľne všestranné v širokej škále dentálnych úkonov.

Balenie obsahuje:

2 násadce
4 rôzne druhy práškov: ProCut, ProCut+, ProClean, ProSylc
jednorazové koncovky
tekutina AquaSol (500ml)
K produktu odporúčame

PROCLEAN piesok AquaCare BICARBONATE

63,00 €
OBJ. ČÍSLO: I/PDR8014F

PROCUT+53 ALUMINIUM OXIDE

73,00 €
OBJ. ČÍSLO: I/PDR8024F

PROCUT 29 ALUMINIUM OXIDE

73,00 €
OBJ. ČÍSLO: I/PDR8025F

Tekutina Aquasol Economy Pack (6x500ml)

73,00 €
OBJ. ČÍSLO: I/PAC8206F

PROSYLC piesok AquaCare

149,00 €
OBJ. ČÍSLO: I/PDR0034F

AQUACARE SINGLE

2 150,00 €
OBJ. ČÍSLO: I/MAC8503F
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Dentonet s.r.o.
Viac informácií.