Lupový systém EyeMag Smart SPORT FRAME

Stomatologické lupy Carl Zeiss EyeMag Smart SPORT FRAME

1 550,00 € 1 291,67 € Cena bez DPH
Kód:
SPORTFRAME
Stomatologické lupy EyeMag Smart SPORT FRAME

Precízna optika a trendový dizajn Optická dokonalosť a presnosť stomatologických lúp EyeMag ® Smart od Carl Zeiss na Vás urobí dojem hneď na prvý pohľad. EyeMag Smart so športovým rámom kombinuje tieto vynikajúce optické vlastnosti s modernými dizajnovými prvkami.

Maximálna funkčnosť a mimoriadne pohodlie Športový rám nielen dobre vyzerá, ale tiež spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky pokiaľ ide o hygienu a komfort nosenia:

Zakrivené okuliarové sklá zabezpečujú bočnú ochranu očí.
Kompaktná konštrukcia optickej sústavy, mäkká silikónová podložka na nos a pohodlný pásik pre upevnenie k záhlaviu zaistí vynikajúci komfort pri nosení aj pri dlhšej dobe používania.
Nový športový okuliarový rám štandardne obsahuje flip – up výklopnú funkciu, ktorá umožňuje bezproblémovú a praktickú komunikáciu s pacientom.

Zväčšenie: 2,5×
Pracovná vzdialenosť: 30cm až 55cm

Optické parametre:
Pracovná vzdialenosť (mm) 300 350 400 450 550
Zväčšenie 2.5x 2.5x 2.5x 2.5x 2.5x
Šírka pracovného poľa (mm) 67 77 86 96 115

V prípade objednávky poprosíme do POZNÁMKY UVIESŤ požadovanú PRACOVNÚ VZDIALENOSŤ. V príapde neuvedenia tohto parametra Vás bude kontaktovať pracovník našej spoločnosti kvôli doplneniu predmetných údajov.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Dentonet s.r.o.
Viac informácií.