Zrealizovali sme v r.2019

V roku 2019 sme v rámci našich vzdelávacích akcií pre Vás zrealizovali tieto kurzy:

 

ENDO AKADÉMIA - 3.stupňové komplexné endodontické vzdelávanie pod vedením dr. Tomasza Kiełkowicza

15.5.2019 - 1. level - Základy dobrej endodontickej liečby: od anatómie až po liečbu koreňových kanálikov. 

21.6.2019 - 2. level - Moderné metódy trojrozmerného vyplňovania kanálikov tekutou gutaperčou .

11.7.2019 - 3. level - Stomatologický mikroskop, reendo a endodontické problémy (perforácie, zlomené pilníky), s ktorými sa stretávame v stomatologických ambulanciách.

   

  

 

Kurz Základy chirurgického šitia I. pod vedením MUDr. Vladimíra Holeca - 2 termíny:

11.5.2019 - Vysoké Tatry

5.10.2019 - Bratislava

      

   

Kurz Ergonómia práce I.

15.11.2019 - Praktický kurz pod vedením MUDr. Maxima Stošeka - základy štvorručnej práce, práca pri ležiacom pacientovi, práca vo zväčšení – stomatologické lupy, mikroskop - priamo v jeho ambulancii.

 

Jules Allemand Trophy 2019

15. ročník medzinárodnej súťaže JULES ALLEMAND TROPHY, ktorej sponzorom je spoločnosť Micerium v talianskom Chieti s hlavnou výhrou: 3 mesačnou stážou na Univerzite Chieti. Slovensko nominovalo na uvedenú súťaž po náročnom slovenskom kole študentku 6.ročníka Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach - Silviu Jackaninovú. Výberu predchádzali 2 samostatné prednášky MUDr. Maxima Stošeka na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a následne náročné 3 dňové slovenské kolo výberu nášho zástupcu do Talianska, kde sa študenti šiesteho ročníka stomatológie na UPJŠ v Košiciach museli popasovať s Anatomickou stratifikáciou.

  

  

 

Pre rok 2020 už pre Vás pripravujeme ďalšie aktivity. Prezradíme aspoň, že sa môžete tešiť na:

  • Nadstavbový kurz Chirurgické šitie II.
  • Kompozitné kurzy

 

Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Dentonet s.r.o.
Viac informácií.