Blog

Carl Zeiss EXTARO 300

Využite výhodnú limitovanú ponuku v rámci JARNEJ AKCIE 2019 na stomatologické MIKROSKOPY CARL ZEISS EXTARO 300.

CT RAYSCAN Alpha 3D - MIMORIADNA PONUKA

Získajte teraz vysokokvalitné CT Rayscan Alpha 3D v MIMORIADNEJ PONUKE so ZĽAVOU až 4.500 €. 

Jarná akcia ZIRC

Color code systém ZIRC - jedinečný systém organizácie vašej praxe TERAZ V JARNEJ AKCII S 20% ZĽAVOU.

OccluSense

Budúcnosť kontroly oklúzie za bezkonkurenčnú cenu.

SafeCAP

Univerzálny, jednorazový násadec na striekačku voda / vzduch vyvinutý podľa potrieb stomatológov spoločnosťou DENTONET s.r.o.

Akciová ponuka RESORBA

Osvedčená nemecká kvalita od firmy RESORBA® vyvinutá pre bežné aj špeciálne požiadavky v ústnej, čeľustnej chirurgii a implantológii teraz vo výnimočne výhodnej cenovej ponuke na kolagény a membrány.

starMed optika

Lupové okuliare, svetlá a video kamera starMed. Vysoko kvalitné lupové okuliare vyrobené na mieru a svetlá od nemeckého výrobcu starMed.

Stomatologické súpravy a stoličky DKL

Moderné stomatologické súpravy, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho klienta - nemecká spoločnosť DKL CHAIRS GmbH ponúka unikátnu synergiu najmodernejších prvkov kvalitnej a spoľahlivej technológie a funkčného ergonomického dizajnu.

Smile Lite MDP a intraorálna fotografia

V súčasnosti už každý nový smartfón prichádzajúci na trh je vybavený zabudovaným fotoaparátom s výnimočne kvalitným prevedením realizovaných fotiek. Využite kvality vášho smartfónu spolu s revolučným Smile Lite MDP a získajte najlepšie dentálne fotografie priamo s vaším smartfónom.

VENEER ME

VeneerME umožňuje absolútne bezpečnú a zároveň výnimočne jednoduchú manipuláciu s fazetami.

Novinka v našej ponuke: AquaCare

Revolúcia v liečbe... Stomatológia nebola naozaj nikdy tak príjemná. Revolučný, kompaktný pieskovač založený na technológii Air-Abrasion, ktorý využíva prúd vzduchu, špeciálne abrazívne prášky a tekutinu, pričom pracuje s 1 komorou a 1 násadcom. 

Artikulačné a okluzálne produkty BAUSCH

Artikulačná fólia s výrazne vylepšenými funkciami vyrobená z kovovej polyesterovej fólie hrubej 12mic. Film má vynikajúci farebný prenos, je antistatický a možno ho ľahko použiť aj bez pinzety.

Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Dentonet s.r.o.
Viac informácií.