Blog

Jesenná akcia ZIRC

Color code systém ZIRC - jedinečný systém organizácie vašej praxe TERAZ V JESENNEJ AKCII SO ZĽAVOU AŽ 20%.

Carl Zeiss EXTARO 300

Vyskladajte si svoj mikroskop Carl Zeiss EXTARO 300 teraz v akciovej JESENNEJ cene presne podľa Vašich potrieb a predstáv.

CJ-Optik Flexion Twin už v predaji

Stomatologický mikroskop CJ-Optik Flexion Twin u nás už v predaji.

3D intraorálny skener MEDIT i500

Prináša do vašej praxe kvalitu, efektívnosť a produktivitu.

CT RAYSCAN Alpha 3D - MIMORIADNA PONUKA

Získajte teraz vysokokvalitné CT Rayscan Alpha 3D v MIMORIADNEJ PONUKE so ZĽAVOU až 4.500 €. 

Enamel Plus HRi Bio Function

Kompletná rada Bio Function pre záchovnú stomatológiu - Enamel Plus Bio Function je výsledkom rozsiahlych výskumov a prináša úplne bio-kompatibilný materiál, ktorý zaručuje dokonalú integráciu a kompatibilitu s ľudským telom.

SafeCAP

Univerzálny, jednorazový násadec na striekačku voda / vzduch vyvinutý podľa potrieb stomatológov spoločnosťou DENTONET s.r.o.

OccluSense

Budúcnosť kontroly oklúzie za bezkonkurenčnú cenu.

starMed optika

Lupové okuliare, svetlá a video kamera starMed. Vysoko kvalitné lupové okuliare vyrobené na mieru a svetlá od nemeckého výrobcu starMed.

Stomatologické súpravy a stoličky DKL

Moderné stomatologické súpravy, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho klienta - nemecká spoločnosť DKL CHAIRS GmbH ponúka unikátnu synergiu najmodernejších prvkov kvalitnej a spoľahlivej technológie a funkčného ergonomického dizajnu.

Smile Lite MDP a intraorálna fotografia

V súčasnosti už každý nový smartfón prichádzajúci na trh je vybavený zabudovaným fotoaparátom s výnimočne kvalitným prevedením realizovaných fotiek. Využite kvality vášho smartfónu spolu s revolučným Smile Lite MDP a získajte najlepšie dentálne fotografie priamo s vaším smartfónom.

VENEER ME

VeneerME umožňuje absolútne bezpečnú a zároveň výnimočne jednoduchú manipuláciu s fazetami.

Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Dentonet s.r.o.
Viac informácií.