Stomatologické kreslo DKL D2-EP

DKL D2 EP

Cena tohto tovaru je len na vyžiadanie
Kód:
DKL D2-EP
Stomatologické kreslo DKL D2-EP s posuvnou platformou pre doktorský stolík je bezpochyby jednou z najkompaktnejších stomatologických súprav.
Kreslo tejto produktovej rady s nadčasovým dizajnom uspokojí aj toho najnáročnejšieho klienta a poskytuje ľahko a pohodlne ovládateľné pracovisko pre ergonomický pracovný postup ako pre lekára, tak pre asistentku. Kreslo zaujme svojou prepracovanou technológiou, pričom všetky funkcie sú ľahko ovládateľné, čo umožňuje dosahovať efektívne výsledky práce. Zároveň ponúka veľkorysý priestor na nohy pre stomatológa. Presné vyhotovenie a najvyššia kvalita zaručujú maximálnu prevádzkovú bezpečnosť. Komfortné čalúnenie, ktoré je k dispozícii v mnohých farbách, umožňuje pacientovi ležať v uvoľnenej polohe aj počas dlhších procedúr.

Výrobca: DKL Nemecko

Najvyššia poloha kresla: 730 mm
Najnižšia poloha kresla: 395 mm

Neobvyklý dizajn stomatologických súprav DKL nie je ich jedinou prednosťou. Používané materiály reflektujú na náročné hygienické požiadavky stomatologickej praxe a prinášajú vysoký stupeň hygieny ako takej. A dokonca aj po dlhých rokoch intenzívneho používania si hladké povrchy z nehrdzavejúcej ocele zachovávajú svoj príjemný vzhľad. Odolnosť súprav voči chemickému a zároveň mechanickému namáhaniu spolu s účinnými čistiacimi a dezinfekčnými systémami zabezpečuje stálu kvalitu, hygienu a estetiku. Nehrdzavejúca oceľ prispieva k trvalému znižovaniu rizika infekcie u pacientov a personálu.


Stomatologické kreslo:
Elektromechanické, ergonomické, s možnosťou pracovať multifunkčne, ovládacie prvky pre nastavenie operadla, kryt z nerezovej ocele, synchronizované pohyby operadla so súčasným pohybom sedadla, bezpečnostný ovládané prostredníctvom joysticku, možnosť uloženia 5 polôh kresla, rám kompletne z nehrdzavejúcej ocele, mäkké bezšvové čalúnenie, čalúnenie dostupné vo viac ako 70 farbách, systém proti preťaženiu kresla, Maximálne zaťaženie - do 140 kg.

Doktorský stolík na posuvnej platforme:
Integrované funkcie pre všetky nástroje, W&H mikromotor s LED s premenlivou rýchlosťou 100 - 40 000 ot / min, pripojenie pre turbínu, 3-funkčná striekačka, priestor pre 2 štandardné tácky na doktorskom stolíku, ručné ovládanie cez dotykový displej alebo cez bluetooth nožný pedál, pamäť predvoľby pre nástroje, voliteľná možnosť osadiť doktorský stolík 6 nástrojov a implantologický mikromotor.

Asistentský stolík:
Rám z nerezovej ocele, otočné rameno, dotykové ovládanie, asistentský stolík osadený veľkou a malou sacou hadicou. Systém s uzatváracím ventilom pre pľuvadlo, chirurgické odsávanie s priamym vypúšťaním (čerpadlo nie je súčasťou dodávky)

Doplnková výbava:
Automatický motorový systém pre stôl lekára (s pamäťou)
Ľavá lakťová opierka na strane asistenta
Posuvná lakťová opierka na strane lekára
Striekačka voda/vzduch so 6 funkciami
Piezo W&H s LED s 3 funkciami: Normal, Endo, Paro
Implantologický set s peristatickou pumpou a mikromotorom W&H, programovateľná rýchlosť, s limitom krútiaceho momentu 5 - 50 Ncm
Implantologický set s čerpadlom bez mikromotora
Nožný pedál pre ovládanie kresla s variabilnou rýchlosťou - typ Accelerator
Dlhé rameno namiesto krátkeho ramena pre asistentský stolík
Dürr CAS-1 sací systém kombinovaný s amalgámovým separátorom (bez čerpadla)
Dürr CS-1 sací systém bez separátora amalgámu (bez čerpadla)
Pľuvadlový ventil pre "mokrý sací systém" (bez čerpadla)
Systém dekontaminácie vody vrátane systému na čistenie náradia
Nerezový adaptér pre namontovanie osvetlenia na ramene a pomocného stolíka na odkladanie tácok na ramene
LED operačné svetlo s 2 intenzitami (8 000 - 50 000 luxov)
Anatomická stolička pre lekára/asistenta s výškou sedu: 54 - 73 cm resp 46 - 58 cm
All in one PC s dotykovým displejom (VESA štandard) uchytený na nerezový adaptér na súprave (klávesnica a myš nie sú súčasťou dodávky).
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Dentonet s.r.o.
Viac informácií.