Set Stain Temp Colour System

Set Stain Temp Colour System

380,00 € 316,67 € Cena bez DPH
Séria/Značka:
Micerium
Kód:
TEMPS1N
Enamel Plus Temp - Materiál pre dočasné estetické korunky a mostíky.
Enamel Plus Temp je predstavuje systém stainov na zhotovenie provizórnych náhrad ako pri použití v laboratóriu tak priamou technikou.
Opacita dentínového jadra a translucencia skloviny vytvoreného provizória v spojitosti s dokonalou leštiteľnosťou vytvára obraz dokonale prirodzeného zuba.

Enamel Plus Temp Colour System
Dofarbovací systém pri použití ako v laboratóriu, tak i v ambulancii. Prášky a svetlom tuhnúce tekutiny pre rýchle napodobenie charakteristík pri provizórnych náhradách.
Výhody použitia:
- Intenzívne dentínové odtiene A svetlé (UD2-UD3) a AS tmavé (UD3,5-UD4), B (UD5) na vytvorenie charakteristík v cervikálnych a dentínových oblastiach provizórnych náhrad
- Intenzívne odtiene sunrise a sunset pre charakterizáciu provizórií, sky pre sklovinu a cloud pre mamelony.
- Svetlom tuhnúca tekutina na miešanie odtieňov.
- Ľahko tvrdnúci lak na leštenie a sealing s primerom.

Obsah balenia:
3g intenzívne farebné odtiene A, AS, B, sunrise, sky, cloud, sunset, svetlom tuhnúca tekutina 10ml, lak na leštenie 10ml, primer na lak 10ml.
K produktu odporúčame

ENA HRi Soft 5g

35,00 €
OBJ. ČÍSLO: EHTS2

Enamel Plus HFO - Glass Connector 1g

36,00 €
OBJ. ČÍSLO: COSHFOFGC
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme vylepšili zážitok z návštevy našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, budeme predpokladať, že povoľujete prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Dentonet s.r.o.
Viac informácií.